Kupujesz skok tandemowy? Wybierz także jego wideorejestrację

  • -
skoki

Kupujesz skok tandemowy? Wybierz także jego wideorejestrację

Przy zakupie skoku tandemowego do wyboru mamy nie tylko wysokość wyskoku, ale również opcję jego wideorejestracji oraz wykonania zdjęć. Chociaż jest ona związana z dodatkowymi kosztami, to jednak warto się na nią zdecydować, szczególnie za pierwszym razem – pamiątka będzie niezwykła!

Za zarejestrowanie skoku tandemowego odpowiada jeszcze jeden skoczek, co przekłada się również na wyższą cenę tej usługi. Na jego kasku zamontowana jest profesjonalna kamera HD, dlatego też nie musi on trzymać jej w ręce w czasie lotu. To również gwarancja lepszych ujęć i stabilnego filmu, dlatego też jeżeli chcesz skorzystać z usługi wideorejestracji, zapytaj, w jaki sposób skok będzie filmowany.

Zbieranie materiałów zaczyna się jeszcze przed samym wyskokiem – już na pokładzie samolotu. W ten sposób można otrzymać fantastyczny reportaż ze swojego niecodziennego wyczynu. Skoczek z kamerą wyskakuje następnie na chwilę przed tandemem, dlatego też jest w stanie uzyskać tak efektowne ujęcia. Nagrywany jest również moment lądowania.

Materiały, najczęściej kilkadziesiąt zdjęć i kilkuminutowy film z podkładem muzycznym, można odebrać nawet w pół godziny po swoim skoku, dlatego też od razu będzie można podzielić się z innymi swoimi podniebnymi przeżyciami.

Cena wideofilmowania i fotografowania skoku tandemowego to około 250 złotych.

skoki


Szukaj