Informacje

 • Uwaga! Zapamiętajcie datę- 29 kwietnia 2017r.

  Czy domyślacie się co może się wydarzyć 29 kwietnia 2017r? Jeśli nie to już śpieszymy z wyjaśnieniami. Tego właśnie dnia rozpoczynamy długo

 • Loty w tunelu aerodynamicznym

  Tunel aerodynamiczny to uzupełnienie skoków spadochronowych i pomysł na niezwykłą rozrywkę dla każdego, kto chciałby poczuć się tak, jak podczas skoku spadochronowego.

 • Skoki spadochronowe

  W Skydive skoki spadochronowe to nasza pasja – wiemy, jak zapewnić ci najlepsze warunki do spełnienia twoich marzeń. Skoki tandemowe, szkolenia AFF

 • Skoki tandemowe

  Marzysz o tym, aby zobaczyć świat z lotu ptaka? Wybierz nasze skoki tandemowe – dzięki nim możesz spełnić swoje sny i przeżyć

Newsy

szkoła_spadochronowa_skydiveSzkoła spadochronowa Skydive to wieloletnie doświadczenie, profesjonalni instruktorzy i najwyższej klasy sprzęt – jeżeli marzysz o tym, aby skakać ze spadochronem, jesteśmy zawsze do dyspozycji!

Skydive tworzą wielokrotni Mistrzowie Polski w dyscyplinach spadochronowych, a także instruktorzy z tysiącami bezpiecznych skoków na swoim koncie. Do skoków używamy jedynie najnowocześniejszych systemów spadochronowych Sigma amerykańskiej firmy UPT – to obecnie najlepszy sprzęt w branży. Latamy dużym samolotem dwusilnikowym Turbolet L-410 pilotowanym przez 2 doświadczonych pilotów.

Główna baza naszej szkoły spadochronowej Skydive to lotnisko Kruszyn we Włocławku. Jest to rozległe, trawiaste lotnisko sportowe. Dzięki swojemu dogodnemu położeniu w centralnej Polsce jest łatwo dostępne dla klientów. Dojazd autostradą z Warszawy zajmuje tylko około 90 minut. Tandemowo skaczemy również w Przasnyszu położonym w województwie mazowieckim.

Jesteśmy skoncentrowani na tym, aby zapewnić każdemu z naszych klientów obsługę na najwyższym poziomie, a przy tym także przystępne ceny. Jakość obsługi, bezpieczeństwo i przy tym przygoda są dla nas najważniejsze.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Zespół Skydive

Formularz rejestracji na skok spadochronowy w tandemie


Dodaj komentarz

Szukaj