szkoła_spadochronowa_skydiveSzkoła spadochronowa Skydive to wieloletnie doświadczenie, profesjonalni instruktorzy i najwyższej klasy sprzęt – jeżeli marzysz o tym, aby skakać ze spadochronem, jesteśmy zawsze do dyspozycji!

Skydive tworzą wielokrotni Mistrzowie Polski w dyscyplinach spadochronowych, a także instruktorzy z tysiącami bezpiecznych skoków na swoim koncie. Do skoków używamy jedynie najnowocześniejszych systemów spadochronowych Sigma amerykańskiej firmy UPT – to obecnie najlepszy sprzęt w branży. Latamy dużym samolotem dwusilnikowym Turbolet L-410 pilotowanym przez 2 doświadczonych pilotów.

Główna baza naszej szkoły spadochronowej Skydive to lotnisko Kruszyn we Włocławku. Jest to rozległe, trawiaste lotnisko sportowe. Dzięki swojemu dogodnemu położeniu w centralnej Polsce jest łatwo dostępne dla klientów. Dojazd autostradą z Warszawy zajmuje tylko około 90 minut. Tandemowo skaczemy również w Przasnyszu położonym w województwie mazowieckim.

Jesteśmy skoncentrowani na tym, aby zapewnić każdemu z naszych klientów obsługę na najwyższym poziomie, a przy tym także przystępne ceny. Jakość obsługi, bezpieczeństwo i przy tym przygoda są dla nas najważniejsze.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Zespół Skydive

Formularz rejestracji na skok spadochronowy w tandemie


Dodaj komentarz

Szukaj