Loty w tunelu aerodynamicznym

  • -

Loty w tunelu aerodynamicznym

Tunel aerodynamiczny to uzupełnienie skoków spadochronowych i pomysł na niezwykłą rozrywkę dla każdego, kto chciałby poczuć się tak, jak podczas skoku spadochronowego. Zapraszamy już teraz do naszego aerotunelu mieszczącego się w Warszawie!

Loty w tunelach aerodynamicznych to dobry wybór zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych w dziedzinie skoków spadochronowych. To właśnie dzięki tym ogromnym konstrukcjom można uzyskać warunki identyczne z tymi, które towarzyszą swobodnemu spadaniu przed otwarciem czaszy w trakcie skoku spadochronowego. W aerotunelu jest to jeszcze łatwiejsze – jeżeli chcesz się o tym przekonać, wybierz naszą szkołę Skydive i zarezerwuj termin już teraz.

Jak lata się w aerotunelu?

Tunele aerodynamiczne, które stosowane są przede wszystkim do badań aerdynamiki obiektów, również mają zastosowanie w spadochroniarstwie. W tym przypadku mają one formę pionową – u ich podnóża znajduje się gigantyczny wentylator, który wprawia strugi powietrza w prędkość nawet 300 kilometrów na godzinę, co pozwala na utrzymywanie się uczestnika lotu nad powierzchnią ziemi.

W tunelu latać może praktycznie każdy – to bezpieczny sposób na doskonałą rozrywkę. Ze względu na wielkość aerotunelu to również atrakcyjny wybór na loty grupowe. Nad lotem osób początkujących przez cały czas czuwa instruktor. Taki lot to także doskonały pomysł na upominek, dlatego jeżeli myślisz o skoku spadochronowym, ale szukasz tańszej alternatywy lub po prostu nie masz czasu, aby dojeżdżać do nas, wybierz nasze loty w tunelu aerodynamicznym w Warszawie.

Treningi dla skoczków spadochronowych

Nasz tunel aerodynamiczny to równie świetny wybór dla tych, którzy chcą doskonalić swoją technikę. Dzięki niskim cenom i łatwiejszemu szkoleniu niż w przestworzach aerotunel to najlepsza alternatywa.

Organizujemy takie treningi jak:

  • RW 1.0 – początkujący – przyjmowanie prawidłowej sylwetki, przemieszczanie się, obroty, spływy, podawanie i łapanie chwytów, latanie w niesymetrycznej sylwetce, destabilizacja pod okiem instruktora

  • RW 2.0 – doskonalenie – 2-way z instruktorem

  • RW 3.0 – zespołowo – 3-way z instruktorem, podstawy pracy zespołowej 4-way

  • RW 4.0 – czwórka – trening dla zespołów, teoria i zasady 4-way

  • FF 1.0 – backfly – latanie na plecach, nauka chodzenia po siatce, chwytanie uchwytów

  • FF 2.0 – headup – latanie w pozycji siedzącej, destabilizacja, zmiana prędkości, obroty, przejścia na backfly i z powrotem, spływy, podawanie i łapanie chwytów, carving

  • FF 3.0 – dynamic – nauka przejść, carving low speed, użycie całej powierzchni ciała do wygenerowania siły nośnej i dynamiki ruchu przy zmniejszonych strugach

  • FF 4.0 – head down – lot wertykalny, zmiana prędkości, carving high speed przejścia do headup, przemieszczanie się, obroty, chwyty,

Jeżeli chcesz zarejestrować się na lot w tunelu aerodynamicznym w naszej szkole Skydive.pl, zapraszamy już teraz – wejdź na naszą stronę internetową i wykonaj rezerwację w dogodnym dla ciebie terminie. Mamy także atrakcyjne pakiety dla par i większych grup oraz rodzin – dzięki nim możesz zapłacić jeszcze mniej za niezwykłą przygodę. Czekamy na ciebie w Warszawie – umów się z nami już teraz!

 

Zapraszamy na profly.pl


Szukaj