Skoki spadochronowe

  • -

Skoki spadochronowe

W Skydive skoki spadochronowe to nasza pasja – wiemy, jak zapewnić ci najlepsze warunki do spełnienia twoich marzeń. Skoki tandemowe, szkolenia AFF i loty w tunelu aerodynamicznym to nasza specjalność.

Szkoła spadochronowa Skydive to wieloletnie doświadczenie i najlepsi instruktorzy, w tym wielokrotni Mistrzowie Polski całkowicie to twoich usług. Robimy to, co kochamy – lubimy dzielić się tym z innymi, dlatego jeżeli zależy ci na skoku ze spadochronem, z nami to naprawdę żaden problem.

W Skydive organizujemy dla naszych klientów:

  • skoki tandemowe – bezpieczne skoki z instruktorem przeznaczone dla każdego

  • szkolenia AFF – przeznaczone dla osób, które chcą zacząć skakać samodzielnie

  • loty w aerotunelu – doskonała zabawa i sposób na trenowanie techniki skoków

Specjalną ofertę przygotowaliśmy dla naszych klientów z Warszawy – dzięki nam możesz skoczyć w tandemie lub zapisać się na szkolenie AFF jeszcze prościej. Dodatkowo udostępniamy także loty w tunelu aerodynamicznym – zarówno dla początkujących, jak i dla profesjonalistów w swojej dziedzinie. Z nami na pewno nie będziesz się nudzić!

Skaczemy tylko profesjonalnie

W naszej szkole spadochronowej kładziemy nacisk na jakość i bezpieczeństwo. Dlatego stosujemy wyłącznie najlepszy sprzęt spadochronowy i lotniczy, aby mieć pewność, że nasi klienci będą całkowicie zadowoleni.

Do skoków używamy zaawansowanych systemów spadochronowych Sigma UPT. Jest to obecnie najdroższy i jednocześnie najlepszy sprzęt spadochronowy na rynku. Nasze spadochrony tandemowe układane są przez kadrę doświadczonych układaczy. Posiadamy także dwusilnikowy samolot Turbolet L-410 pilotowany przez naszych doświadczonych pilotów – to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa całego lotu i skoku.

W trakcie skoków stosujemy również nowoczesny sprzęt do ich rejestracji – nasi skoczkowie wyposażeni są w kamery HD zamontowane na kaskach. W ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość materiałów, czyli zdjęć i filmów naszym klientom. Rejestrujemy zarówno skoki tandemowe, jak i podczas szkoleń AFF – w tym przypadku dodatkowo służą nam one jako materiał do analizy techniki skoku ucznia.

Gdzie skaczemy?

Dla naszych klientów jesteśmy dostępni w trzech lokalizacjach – nasza główna baza to lotnisko Kruszyn pod Włocławkiem, również można spotkać się z nami w Kamieniu Śląskim pod Opolem oraz w Przasnyszu w województwie mazowieckim.

Warszawiaków i osoby mieszkające w okolicach Warszawy zapraszamy do naszej strefy w Kruszynie – autostradą to zaledwie około 90 minut jazdy. To tutaj dostępna jest nasza pełna oferta włącznie ze skokami w ramach szkolenia AFF. W Przasnyszu organizujemy skoki tandemowe. W Warszawie natomiast znajduje się nasz tunel aerodynamiczny.

Wykonaj rezerwację już teraz!

Jeżeli chcesz skoczyć razem z nami, nie czekaj dłużej – wejdź na stronę internetową skydive.pl i wykonaj rezerwację w dogodnym dla ciebie terminie. Możesz także kupić voucher upominkowy dla bliskiej ci osoby, jeżeli chcesz zrobić jej niezwykłą niespodziankę.

Zapraszamy serdecznie do wybrania naszej oferty – z nami spełnisz swoje sny jeszcze łatwiej!


Szukaj