Nowy sezon 2016 niedługo otwarty – zarezerwuj skok teraz!

  • -
skoki spadochronowe

Nowy sezon 2016 niedługo otwarty – zarezerwuj skok teraz!

Twoje noworoczne postanowienie to skok ze spadochronem? A może w zeszłym roku nie udało ci się załapać na najbardziej dogodny dla ciebie termin? W takim przypadku nie zwlekaj, ponieważ sezon spadochronowy 2016 zbliża się wielkimi krokami!

W naszej szkole spadochronowej Skydive organizujemy skoki od kwietnia do października. Jeżeli chcesz zarezerwować dla siebie skok na majowy weekend czy też trafić idealnie w urodziny osoby, której chcesz zrobić niezwykłą niespodziankę, w takim przypadku nie czekaj, ale już teraz wejdź na naszą stronę internetową, aby tam znaleźć ten perfekcyjny termin, a potem w kilku kliknięciach zarezerwować go. Możesz wybrać u nas zarówno skoki tandemowe, jak i możesz skorzystać także ze skoków w ramach szkolenia AFF, gdy chcesz zacząć swoje podniebne przygody samodzielnie.

Pamiętaj o tym, że najcieplejsze miesiące to te od czerwca do września – to wtedy pogoda dopisuje, więc ryzyko, że skoki zostaną odwołane, jest znacznie niższe. Nie czekaj i już teraz zarezerwuj swój skok spadochronowy!


Szukaj