Szkolenie AFF – teraz tylko 6 skoków!

  • -

Szkolenie AFF – teraz tylko 6 skoków!

Chcesz zacząć skakać ze spadochronem samodzielnie? Nic prostszego! Zapraszamy do naszej szkoły spadochronowej Skydive – jeżeli tylko masz ochotę, jesteśmy do twojej dyspozycji. Teraz mamy dla ciebie jeszcze lepszą ofertę – szkolenia AFF PLUS z tylko 6 skokami!

Dzięki przeszkoleniu AFF możesz zdobyć podstawową wiedzę i umiejętności dotyczące skoków spadochronowych, jeżeli chcesz robić to we własnym zakresie. Szkolenie AFF jest obecnie najlepszym wstępem do kariery jako spadochroniarz, a także świetnym pomysłem na hobby – w końcu nie każdy chce skakać cały czas w tandemie.

Z naszym systemem szkolenia AFF możesz teraz zakończyć kurs jeszcze szybciej. Wystarczy tylko 6 skoków, ponieważ nasze nowe szkolenia AFF PLUS uzupełniliśmy dodatkowo o loty w tunelu aerodynamicznym. To powoduje, że skoki w powietrzu przebiegają jeszcze łatwiej. Uczestnicy szkolenia korzystają z tunelu aerodynamicznego znajdującego się w Warszawie. W trakcie zajęć w tunelu instruktorzy prezentują studentom niezbędne podstawy, między innymi utrzymania właściwej sylwetki, otwierania spadochronu, wykonywania niektórych ewolucji w powietrzu. Po takim przygotowaniu skoki z samolotu są jeszcze łatwiejsze, co pozwala nam na skończenie szkolenia tylko w 6 skoków. Po jego ukończeniu uczestnicy otrzymują dokumenty i książeczkę skoczka spadochronowego, która umożliwia kontynuowanie i rozwijanie swoich zainteresowań w naszym klubie.

Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem ze szkolenia spadochronowego AFF PLUS, nie czekaj już dłużej. Wejdź na naszą stronę internetową Skydive, a następnie wykonaj rezerwację online w dogodnym dla siebie terminie. Spiesz się, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona!


Szukaj