Skoki tandemowe w Gdańsku – rezerwuj już teraz!

  • -

Skoki tandemowe w Gdańsku – rezerwuj już teraz!

Wybierasz się latem nad morze? To świetna okazja, aby skoczyć razem z naszą szkołą spadochronową w tandemie! Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej oferty skoków tandemowych w Gdańsku – dzięki nim możesz zobaczyć piękną panoramę z Bałtykiem na horyzoncie. To jedyna taka szansa, dlatego nie czekaj już dłużej i wykonaj rezerwację, aby zdążyć przed innymi!

Nasza szkoła spadochronowa Skydive w tym roku zaprasza na skoki tandemowe odbywające się od 15 do 23 sierpnia w Gdańsku. W tym czasie będziemy całkowicie do dyspozycji naszych klientów chcących przeżyć niezapomnianą przygodę. Na miejscu będzie czekał nasz nowoczesny samolot i sprzęt, dlatego nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo. Skaczemy z 4000 metrów, aby zapewnić najwięcej emocji!

Jeżeli chcesz skorzystać ze skoków tandemowych w Gdańsku, nie zwlekaj dłużej. Wejdź już teraz na naszą stronę internetową Skydive, a następnie wykonaj rezerwację – wybierz jeden z dostępnych dni, wskaż godzinę przyjazdu i określ pozostałe dane dotyczące skoku spadochronowego, aby mieć pewność, że tego dnia będziemy na ciebie czekali. Możesz także kupić skok na prezent, jeżeli chcesz zrobić bliskiej osobie niezwykłą niespodziankę. Wykonaj rezerwację już teraz!


Szukaj