Skoki tandemowe

  • -

Skoki tandemowe

Marzysz o tym, aby zobaczyć świat z lotu ptaka? Wybierz nasze skoki tandemowe – dzięki nim możesz spełnić swoje sny i przeżyć niezapomnianą przygodę. Bez badań lekarskich i szkoleń!

W szkole spadochronowej Skydive naszą specjalnością są skoki tandemowe. Organizujemy je do lat i tylko na najlepszej klasy sprzęcie spadochronowym Sigma UPT, który gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo całego procesu. Jeżeli chcesz skoczyć ze spadochronem, ale nie masz doświadczenia, wtedy skoki tandemowe są najlepszym rozwiązaniem dla ciebie – to dzięki nim miliony osób na całym świecie przeżyły niezwykłe chwile, a teraz ty możesz dołączyć do ich grona.

Czym są skoki tandemowe?

Skok tandemowy odbywa się wspólnie z doświadczonym instruktorem. Instruktor i skoczek połączeni są specjalną uprzężą, dlatego skoczek nie musi w tym przypadku odpowiadać za kwestie sterowania czy lądowania – wszystkim zajmuje się specjalista.

Skoki odbywają się z wysokości 3000 metrów, co daje 30 sekund swobodnego spadania, lub z 4000 metrów, co odpowiada 1 minucie lotu bez otwartej czaszy spadochronu. Potem na odpowiednim pułapie spadochron otwiera się i ma miejsce szybowanie aż na płytę lotniska, które zakończone jest miękkim lądowaniem.

Twój wyczyn może być także zapisany na filmie i na zdjęciach – wtedy uzyskujesz niecodzienną pamiątkę, która będzie przypominała ci o niezwykłych emocjach towarzyszących skokowi tandemowemu z naszą szkołą.

Kto może skakać w tandemie?

Skoki tandemowe przeznaczone są praktycznie dla każdego, kto ma odwagę, aby zrobić krok w przestworza. Skaczą młodsi i starsi, kobiety i mężczyźni, spragnieni emocji i chcący pokonać swoje słabości. W Skydive mogą skakać także osoby poniżej 18. roku życia – wymagamy zgodny opiekuna.

Do skoku nie trzeba szczególnego przygotowania – trenowania, szkoleń czy badań lekarskich. Są jednak niewielkie przeciwwskazania, które obejmują: epilepsję, ostrą niewydolność układu krążenia i układu oddechowego, niestabilność i choroby kręgosłupa, wrodzoną łamliwość kości, a także wagę powyżej 100 kilogramów ze względu na ograniczenia sprzętowe.

Skok tandemowy krok po kroku

Jeżeli chcesz skoczyć w tandemie, przekonasz się, że to naprawdę wyjątkowo proste z naszą szkołą Skydive. Zobacz, jak odbywa się skok tandemowy krok po kroku:

  1. Rezerwujesz skok w dogodnym miejscu i porze – możesz zrobić to już teraz całkowicie przez internet na naszej stronie skydive.pl, dlatego nie czekaj ani chwili dłużej.

  2. Przyjeżdżasz w umówionym terminie na lotnisko – najlepiej na kilka godzin przed zaplanowanym skokiem.

  3. Odbywasz krótkie przeszkolenie z naszymi instruktorami i otrzymujesz niezbędny sprzęt do skoku tandemowego.

  4. Wchodzisz do samolotu, który wynosi cię wraz z instruktorami i innymi uczestnikami na wybrany pułap 3000 lub 4000 metrów.

  5. Ma miejsce skok z samolotu – to najbardziej emocjonujący moment!

  6. Swobodny lot bez otwierania czaszy – trwa od 30 sekund do 1 minuty zależnie od wysokości skoku.

  7. Otwarcie czaszy i wolne opadanie na płytę lotniska.

  8. Miękkie lądowanie na lotnisku.

Jeżeli chcesz skoczyć z spadochronem w tandemie, wykonaj rezerwację już teraz – spełniaj swoje marzenia ze Skydive!


Szukaj