Szkolenia aff

  • 2

Szkolenia aff

Dla wszystkich, którzy chcieliby zacząć skakać ze spadochronem samodzielnie, przygotowaliśmy specjalną ofertę – szkolenia AFF. Dzięki nim możesz rozpocząć nową, niezwykle emocjonującą pasję, która da ci mnóstwo satysfakcji.

Do skakania ze spadochronem samodzielnie potrzeba odpowiednich uprawnień. Aby je zdobyć, najlepszym rozwiązaniem na początek jest zapisanie się na szkolenie AFF, czyli Accelerated FreeFall – przyśpieszonej nauki swobodnego spadania. Wszystkich, który marzą o skakaniu bez ograniczeń, zapraszamy do naszej szkoły spadochronowej Skydive – u nas możesz spełnić marzenia!

Przebieg szkolenia AFF

Szkolenia AFF składają się z części teoretycznej i praktycznej. Razem uczą one kompleksowo, jak wykonać skok spadochronowy, a także zachowywać się w jego trakcie. Przekazują również zasady bezpiecznego postępowania w awaryjnych sytuacjach.

Szkolenie teoretyczne rozpoczyna się przed pierwszy skokiem i następnie trwa aż do końca kursu w formie analizy skoków z instruktorem. Uczeń uczy się między innymi działania i budowy sprzętu, teorii skoku spadochronowego, procesu całego skoku i postępowania w różnych sytuacjach. Nasze skoki są nagrywane, dlatego jest to dla nas najlepszy materiał do analizy skoku z ekspertem – na tej postawie możesz udoskonalić swoją technikę.

Część praktyczna to ćwiczenia na uprzęży uczące wyczepiania się ze spadochronu głównego i otwierania zapasowego, a także same skoki spadochronowe. Skoki wykonujemy z wysokości 4000 metrów. W trakcie części praktycznej uczeń zalicza 7 poziomów, którym odpowiada 7 skoków spadochronowych. W trakcie 2-3 pierwszych skoków skacze z 2 instruktorami, a następnie z jednym. Kurs kończy się egzaminem.

Po wykonaniu 50 skoków spadochronowych uczeń naszej szkoły spadochronowej może ubiegać się o uzyskanie Świadectwa Kwalifikacji wydawanego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Jest to dokument potwierdzający całkowitą samodzielność skoczka spadochronowego.

Nasza oferta:

  • pakiet AFF Express – 8-godzinne szkolenie teoretyczne, szkolenie praktyczne z 7 skokami w ciągu jednego weekendu (zależnie od warunków meteorologicznych)

  • pakiet AFF Standard – 8-godzinne szkolenie teoretyczne, szkolenie praktyczne z 7 skokami w ciągu kilku weekendów zależnie od terminów umówionych z uczniem

  • pakiet AFF Start – 8-godzinne szkolenie teoretyczne, szkolenie praktyczne z 1 skokiem, inne skoki do dokupienia według życzeń ucznia

Jeżeli chcesz zapisać się na nasze szkolenia AFF, możesz bez trudu zrobić to już teraz – wystarczy tylko wejść na naszą stronę internetową skydive.pl, a następnie wybrać dogodny termin.

Specjalnie dla naszych klientów z Warszawy przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę – szkolenia teoretyczne AFF w Warszawie, a następnie szkolenia praktyczne już w Kruszynie pod Włocławkiem w naszej bazie. W ten sposób możesz oszczędzić swój czas i przyjechać do nas tylko na skoki w weekend.

Zapraszamy serdecznie już teraz do skorzystania z naszej oferty szkoleń AFF – gdy marzysz o lataniu ze spadochronem, jesteśmy całkowicie do twoich usług!


2 komentarze

Czym są szkolenia AFF? »

27 lipca 2016 at 12:27 pm

[…] dla kogoś takie szkolenie AFF to zbyt wiele, pozostaje mu skok tandemowy, który nie wymaga takiego przygotowania. Można go […]

Szkolenie spadochronowe AFF – zapisz się jak najszybciej! – Pakernia24

22 maja 2017 at 5:38 pm

[…] Szkolenia AFF oraz skoki tandemowe można wykonać w ośrodku szkolenia lotniczego SkyDive. Niezbędne informacje znajdują się na stronie http://skokiwarszawa.pl/. Na kurs bądź skok tandemowy można zapisać się online poprzez stronę internetową. […]

Szukaj